در نظر داشته باشید که در این مقاله از آجر میهن به بررسی انواع دیوارهای آجری می پردازیم همچنین شما برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آجر میتوانید به سایت آجر میهن مراجعه کرده واطلاعات دقیق تری بدست آورید.

یکی از دیوار های آجری بولدر 

دیوارهای آجری بولدر می‌توانند یکی از ارزان ‌ترین انواع دیوارهای اجری باشند، در صورتی که تخته سنگ‌ ها به صورت محلی تهیه شوند. تخته سنگ هایی مانند فیلدستون به طور گسترده ای در دسترس هستند. صخره‌ ها که با زیبایی وحشی و روستایی کارکردی دارند، مصالح ساختمانی ایده ‌آلی می باشند؛ زیرا در معرض هوازدگی یا فرسایش نیستند.

 

طراحی منظره دیوار آجری پلکانی با تخته سنگ

یک حیاط جلویی از دیوارهای کم طبقه ساخته شده از سنگ های طبیعی بزرگ برای ادغام بوته های کوچک و گیاهان گل دار در طراحی منظره استفاده می شود.

 

دیوارهای حائل تخته سنگی منحنی با سنگ ‌های سقفی

در این قسمت از مقاله انواع دیوارهای آجری می خوانیم که موزه صحرای آریزونا سونورا در توسان از مجموعه ای از دیوارهای حائل تخته سنگی برای نمایش پوشش گیاهی صحرا در باغ گیاه شناسی خود استفاده می کند.

 

دیوار سنگ طبیعی با آب نما |انواع دیوارهای آجری

دیوار سنگی طبیعی بزرگ در دریاچه دوکسا، یونان، با ترکیب بلوک‌های سنگی برش خورده و تخته‌ سنگ‌ های با اندازه‌ های مختلف، دارای آب نما است که ایده جالبی است. از سنگ های کوچک برای ساختن دیوار روستایی در باغ استفاده می شود که زیبا و در عین حال کاربردی است و در یک باغ مسکونی از سنگ های کوچک ساخته می شود که تخته سنگ های بزرگ و کوچک این دیوار حائل کوتاه را تشکیل می دهند.

ایده دیوار آجری بولدر – به طور خلاقانه تخته سنگ های بزرگ و کوچک تر را با هم ترکیب کرده و در عین حال سایه های مختلف خاکستری را با رنگ های قهوه ای ملایم و صورتی ترکیب می کند.

 

دیوار حائل تخته سنگی کم ارتفاع |انواع دیوارهای آجری

دیوار حائل تخته سنگی کم ارتفاع، محیط خود را با یک دیوار تخته سنگی بزرگ که با نیلوفرهای جوهری طراحی شده است، مشخص می کند.

 

دیوار حائل روستایی در باغ محوطه سازی شده

در این قسمت از مقاله انواع دیوارهای آجری می خوانیم که دیوار حائل روستایی در باغ محوطه سازی شده با گیاهان گونه های بومی که در باغ رشد می کنند، با دیوار حائل کم روستایی ساخته شده از تخته سنگ تقویت می شوند. دیوار سنگ های بزرگ را با سنگ های کوچک ترکیب می کند و رنگ خاکستری طبیعی تخته ‌سنگ‌ ها و سنگ‌ هایی که این دیوار را تشکیل می‌دهند، بوم مناسبی را برای لاله ‌های رنگارنگ ایجاد می‌کنند.

 

دیوار حائل سنگ طبیعی با خمیدگی ملایم

دیوار حائل سنگ طبیعی با خمیدگی ملایم، یک دیوار حائل کوچک ساخته شده از سنگ های خشک روی هم است که یک تخت گل رسمی را در یک باغ مسکونی قاب می کند.

 

دیوار حائل جلوی حیاط ساخته شده از سنگ های تراش خورده بزرگ

دیوار حائل جلوی حیاط ساخته شده از سنگ های تراش خورده بزرگ در حیاط جلوی یک خانه از سنگ های بزرگی ساخته می شود که شبیه گرانیت تراشیده شده اند. دیوار با باغچه های کانتینری و گیاهان گل دار محوطه سازی می شود.

 

دیوار حائل ساده از تخته سنگ های متوسط |انواع دیوارهای آجری

یک دیوار حائل منحنی کم و ساده که از تخته سنگ های متوسط ​​تا بزرگ ساخته شده است، بخشی از حیاط جلویی مسکونی محوطه سازی می شود.

 

دیوار سنگی طبیعی با نیمکت چوبی

دیوار سنگی طبیعی با نیمکت چوبی که قسمت سطح زمین دیوار می تواند شامل یک نیمکت چوبی قهوه ای باشد و یک مسیر شنی در جلوی دیوار نیز به کنترل فرسایش خاک کمک می کند.

دیوارهای حائل تخته سنگی منحنی با سنگ ‌های سقفی

استفاده خلاقانه از تخته سنگ با اندازه های مختلف برای دیوار حائل

در این قسمت از مقاله انواع دیوارهای آجری می خوانیم که محوطه سازی دیوار صخره ای با فلوکس، گوشه دیوار حائل به شکل هنرمندانه ای از تخته سنگ های گرد، صخره های رودخانه ای و صخره هایی با اشکال و اندازه های مختلف ساخته شده تا ظاهری لایه ای داشته باشد.

 

ایده های تزئینی دیوار حائل 

دیوارهای تزئینی به چشم انداز اطراف، چه برای کاربردهای مسکونی یا تجاری، جذابیت بصری بیشتری را اضافه می کنند. آن ها را می توان به روش های مختلفی از جمله استفاده از روکش های سنگی تولید کرد. انتخاب سنگ ها برای رنگ و شکل متضاد و چیدمان سنگ هایی با اندازه های مختلف به صورت دیواری نیم دایره، منحنی یا مارپیچ می تواند به زیبایی آن بیفزاید.

 

دیوار حائل بزرگ ماسه سنگ انباشته خشک 

در بالا یک دیوار ماسه سنگی خشک انباشته با رنگ آمیزی پر جنب و جوش، یک گزینه تزئینی عالی برای فضای زندگی در فضای باز نشان داده شده است.

 

دیوار حائل تزئینی با روکش سنگ طبیعی

برای دیوار حائل تزئینی با روکش سنگ طبیعی با دیوار بتنی شروع کنید. سپس با استفاده از روکش طبیعی سنگ تخت جذابیت آن را افزایش دهید.

 

دیوار حائل تزئینی سنگی چند رنگ با راه پله

سنگ های چند رنگ به این راه پله و دیوارهای حائل بافت و جذابیت تزئینی می بخشند.

بهتر است بدانید:که شما برای تهیه انواع آجر سفال و دریافت قیمت روز آجر سفال می توانید به سایت آجر میهن مراجعه نمایید.

ترکیبی از اندازه های مختلف سنگ طبیعی و سنگ فرش

جزئیات این دیوار نشان می دهد که چگونه سنگ های طبیعی با اشکال و اندازه های نامنظم با دقت انتخاب شده، یک الگوی تزئینی زیبا، غنی از بافت را تشکیل می دهند.

 

دیوار سنگی خشک انباشته با زهکشی

دیوار سنگی انباشته خشک با سوراخ قطره ای برای زهکشی مناسب – ساخته شده از سنگ های مزرعه با اندازه ها و سایه های مختلف، برش داده شده به تناسب دیوار مورد نظر می باشد.

 

دیوار های حائل پلکانی | انواع دیوارهای آجری

دیوارهای حائل پلکانی به بخش هایی بر روی یک شیب تقسیم می شوند. یک دیوار تراس دار می تواند یک ملک با درجه شیب تند را به یک حیاط جلویی زیبا و قابل استفاده تبدیل کند. گزینه های زیادی برای صاحبان خانه در هنگام نصب تراس وجود دارد، مثل مکانی برای نمایش گیاهان. یک منطقه چمنی برای یک صندلی؛ محوطه سازی که هم شامل چمن و هم تخت برای باغ است. دیوار های تراس ساخته شده از بلوک های بتنی با انواع درختچه ها و گیاهان محوطه سازی می شوند.

 

ایده های محوطه سازی – دیوار حائل پلکانی ماسه سنگی

ایده‌ های سخت ‌افزاری برای سیستم دیوار حائل ساخته شده از تراس‌های ماسه‌سنگ که باید توجه داشته باشید که چگونه سنگ ‌های سقفی برای جلوه‌ های تزئینی برآمدگی دارند.

 

گوشه دیوارهای حائل از سنگ طبیعی در باغ محوطه سازی شده

مجموعه ای از دیوارهای حائل پلکانی کوتاه ساخته شده از سنگ طبیعی در باغ خانه که در این حالت دیوارهای تراس با تخت های گل آراسته می شوند.

 

باغ با دیوار حائل سنگ طبیعی پلکانی و پله

در این قسمت از مقاله انواع دیوارهای آجری می خوانیم که یک ایده جالب است که می تواند یک روز آفتابی زیبا با تراس هایی که یک منطقه نشیمن در فضای باز را فراهم می کند و می توانید در آن بنشینید و از گل های زیبا و محوطه سازی رنگارنگ لذت ببرید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول