آپارتمان لوکس
انواع آپارتمان
ژوئن 13, 2020
آپارتمان لوکس
طرح معماری در اقتصاد طراحی و هزینه ساخت ساختمان
ژوئن 15, 2020
ال اس اف

ال اس اف

اسکلتی که از ورق‌های فولادی گالوانیزه ساخته شده را اسکلت ال اس اف می‌نامند.

مراحل تولید این ورق‌ها به صورت سرد می باشد و همین امر باعث مقاومت و استحکام بالای آن‌ها خواهد بود اسکلت فولادی در کارخانه در ابعاد مورد نظر برش داده و خم می‌شود و این کار در حالت سرد و بدون حرارات صورت می‌گیرد سپس یک لعاب  زینک روی ورق‌های فولادی قرار می‌گیرد. در نهایت این ورق‌ها آماده سرهم شدن می‌شوند که به گالوانیزه شهرت دارد.

مزایای ال اس اف یا فولادی سبک چیست؟

قابلیت بازیافت بزرگترین مزیت این اسکلت می باشد. این قابلیت برای دوست‌دارن محیط زیست  بسیار حائز اهمیت است و هم هزینه‌های بازسازی و نوسازی را کاهش خواهد داد. اسکلت فلزی فولادی سبک نسبت به اسکلت فلزی مرسوم هزینه کمتری را بر روی دوش کارفرما می‌گذارد. صرفه جویی در زمان از دیگر مزیت های فولاد سبک می باشد، اجرای آن سرعت بالایی دارد زیرا اسکلت در کارخانه تولید می‌شود و در محل کارگاه سرهم می‌شود که سرعت اجرای آن را بالا می‌برد. انعطاف بالا در طراحی انواع سازه‌ها از مهم‌ترین مزایای اسکلت فولادی سبک می باشد. از این اسکلت می‌توان برای سبک سازی ساختمان، خانه، ویلا، مدرسه، اداره و … استفاده کرد

ارائه راهکارهایی برای کاهش وزن نمای ساختمان

تزیینات دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان جزو قسمت­هایی هستند که می‌توان با بهره گیری از تکنولوژی­های نوین با کاهش وزن آن‌ها، به سبک‌سازی چشم­گیری در ساختمان پرداخت. به منظور کاهش وزن نمای ساختمان می‌توان از نما فوم‌ها وبهره گرفت. استفاده از فوم به‌جای سقف کاذب، کناف، گچ‌بری و تزیینات دیگر هم یکی از روش‌های سبک‌سازی ساختمان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *